ZDROWIE

Nasze płyny do opalania natryskowego są całkowicie bezpieczne. DHA jest substancją dopuszczoną do użycia w przez Unię Europejską oraz FDA (U.S. Food & Drag Administration). Zabieg jest polecany dla kobiet w ciąży, alergików oraz wszystkich, którzy z innych przyczyn nie mogą się opalać. Ponadto zabieg nie powoduje ekspozycji ciała na promieniowanie UV, dlatego jest doskonałą alternatywą dla solariów.

 

Naturalne opalanie a opalanie natryskowe

 

Wbrew powszechnemu podejściu salonów oferujących opalanie natryskowe nie chcemy Państwa zniechęcać do naturalnego opalania. Powszechnie wiadomo, że naturalne opalanie dostarcza organizmowi witaminy D, która zbawiennie wpływa na kości, zapobiega krzywicy, wspiera układ immunologiczny i na wiele innych sposobów pozytywnie działa na organizm. Opalanie natryskowe i naturalne opalanie świetnie się uzupełniają ? jedziesz na wczasy ale nie chcesz być jedynym ?białasem? na plaży, masz wesele i chcesz ładnie wyglądać, idziesz na imprezę i chcesz się dobrze czuć i świetnie bawić ? wtedy z pomocą przychodzi właśnie nasze Studio Opalania.

 

Niebezpieczne solaria: Za dużo promieni UV

 

Zanim przed sylwestrową zabawą skorzystasz z solarium, lepiej się zastanów. Cztery na pięć solariów emituje promieniowanie przekraczające normy. To wyniki kontroli przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową nie tylko w solariach, ale też salonach kosmetycznych i siłowniach w całej Polsce. Do raportu dotarła reporterka RMF FM. Bezpieczne okazało się tylko 17 procent skontrolowanych łóżek i kabin. Zdecydowana większość, bo 83 procent emitowała promieniowanie ultrafioletowe przekraczające dozwolone normy. W 6 na 10 skontrolowanych solariach norma była przekroczona dwukrotnie. Rekord to sześciokrotnie większe od bezpiecznego, promieniowanie UV. Właściciele solariów nie zdawali sobie sprawy z tego, że łóżka, które proponują klientom, mogą tak bardzo szkodzić. Często nie wiedzieli w ogóle o istnieniu jakichkolwiek norm. Dotyczyło to zarówno punktów wyspecjalizowanych w opalaniu jak i siłowni, czy luksusowych salonów kosmetycznych, gdzie solarium było usługą dodatkową.

 

Chat
1
Close chat
Dzień dobry! W czym możemy Ci pomóc?

Start