DEPILACJA BRAZYLIJSKA

Nasz salon posiada szeroką ofertę z zakresu depilacji. Wykonujemy zabiegi następującymi metodami:

  • autorskim woskiem miękkim produkowanym dla naszego salonu według autorskiej receptury
  • woskiem twardym
  • pastą cukrową własnej produkcji o różnych stopniach twardości
  • laserem diodowym 

Więcej na naszej stronie:

Brazylijskie bikini

Depilacja brazylijska to sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia z każdej części ciała – także z okolic intymnych. W ten sposób przygotujemy Cię do letniego sezonu od A do Z! 🙂
Bikini to bardzo wrażliwy obszar, dlatego do jego depilacji stosujemy tylko sprawdzone, delikatne techniki i produkty. Dzięki temu depilacja bikini metodą brazylijską wykonana w salonie Easy Waxing w bezpieczny sposób odkryje nawet najbardziej sekretne walory twojego ciała.

 

Łączenie opalania natryskowego Easy Tan i depilacji

Nie można tego samego dnia wykonywać opalania natryskowego i depilacji, ponieważ skóra po usunięciu zbędnego owłosienia może być uwrażliwiona na działanie bodźców. Poddanie ciała działaniu preparatu opalającego bezpośrednio po depilacji może pogłębić podrażnienie skóry lub spowodować, że efekt uzyskany po opalaniu nie będzie zadowalający. Z tego powodu zalecamy wykonanie depilacji co najmniej na dwa dni przed opalaniem natryskowym – dotyczy to również usuwania zbędnego owłosienia metodą golenia. W tym czasie skóra uspokoi się i zregeneruje, a po opalaniu natryskowym nabierze równomiernego, złocistego koloru.

Chat
1
Close chat
Dzień dobry! W czym możemy Ci pomóc?

Start