HENNA I PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Henna i przedłużanie rzęs 1:1

Studio Easy Tan oferuje hennę i przedłużanie rzęs metodą 1:1. Zabiegi te z powodzeniem można łączyć z opalaniem natryskowym. Dzięki wizycie w naszym salonie w krótkim czasie będziesz gotowa na “wielkie wyjście”. Zapraszamy!

 

Zabiegi upiększające stanowią przysłowiową kropkę nad i w poprawie estetyki skóry. Dzięki nim można wyraźnie poprawić swój wygląd lub poeksperymentować z nowym image. Albo po prostu wypocząć, poddając się masażom. Zalotne spojrzenie spod brwi przyciemnionych henną zyska na skuteczności, jeśli całe ciało będzie promieniować złocistym blaskiem zdrowej opalenizny.
Jak uzyskać taki efekt, podpowiedzą specjaliści z naszych salonów. Umów się na wizytę już dziś!

Łączenie zabiegów upiększających z opalaniem natryskowym

Przedłużanie rzęs lub nałożenie henny to zabiegi, które nie stoją na przeszkodzie, aby wykonać opalanie natryskowe w Warszawie lub Wrocławiu. Opalania nie należy przeprowadzać jedynie wtedy, kiedy skóra zareagowała alergią lub podrażnieniem na zastosowane procedury podnoszące atrakcyjność wyglądu. Nie poleca się również wykonywania tych zabiegów bezpośrednio po opalaniu natryskowym – aby zapewnić optymalne warunki do wytworzenia pięknej, brązowej opalenizny bez smug i przebarwień na ciele. Henna lub przedłużanie rzęs najlepiej wykonać na dzień przed opalaniem.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: henna brwi i rzęs.

Chat
1
Close chat
Dzień dobry! W czym możemy Ci pomóc?

Start