Ciąża to czas wyjątkowy, niekiedy usłany różami, a niekiedy trudny i wymagający. Podczas, gdy ciało przechodzi absolutną transformację i dokonuje rzeczy bliskich cudu, ciężko o zachowanie nienaruszonej samooceny oraz pewności siebie. W trudniejszych momentach pomocna bywa chwila tylko dla siebie, idealną opcją są wówczas zabiegi w salonie kosmetycznym. Która Pani nie lubi czuć się zadbaną i wypielęgnowaną? Pokusilibyśmy się o odpowiedź, że żadna 😉

W okresie ciąży nie jest wskazany nadmiar kąpieli słonecznych czy to w okolicznościach przyrody czy w warunkach sztucznych, czyli w solarium. Może to negatywnie wpływać na zdrowie zarówno matki jak i dziecka. Poza tym, skutki nadmiernego wystawiania się na promieniowanie UV bywają groźne dla wszystkich, niezależnie od ich aktualnego stanu zdrowia. Warto zwrócić zatem uwagę na dostępne alternatywy, które umożliwiają osiągnięcie efektu naturalnej opalenizny w znacznie szybszy i zdrowszy sposób.
Skoro już wiemy, że brak możliwości wylegiwania się w pełnym słońcu oraz zakaz uczęszczania do solarium, nie oznacza konieczności bycia bladym, przyjrzyjmy się wspomnianym wcześniej środkom zastępczym. W ofercie naszego salonu znajduje się opalanie natryskowe w Warszawie i Wrocławiu, i to właśnie ono jest rozwiązaniem całego problemu. Dzięki tej metodzie możesz pozwolić sobie na piękną opaleniznę nawet w środku zimy, a efekty po zabiegu pozostaną z Tobą nawet przez dwa tygodnie!

Opalanie natryskowe a ciąża

W naszym salonie Easy Tan bazujemy na zupełnie naturalnych i całkowicie bezpiecznych zarówno dla zdrowia matki jak i zdrowia dziecka, produktach znanej marki FakeBake. Nie występują więc przeciwwskazania związane bezpośrednio z ciążą do wykonania zabiegu opalania natryskowego. Oczywiście poza tymi, dotyczącymi wszystkich osób, czyli m.in. zmiany nowotworowe, aktywne choroby skóry.

Opalanie natryskowe a karmienie piersią

Opalanie natryskowe również nie jest wykluczone przy karmieniu piersią! Czyż to nie świetna wiadomość, drogie mamy? Jedne, o czym musicie pamiętać to wykonywanie zabiegu w górze od stroju kąpielowego bądź w biustonoszu. W trosce o komfort maluszka podczas karmienia!

Jak przygotować się do zabiegu opalania natryskowego?

– wykonaj peeling całego ciała (bez substancji oleistych w trosce o maksymalną trwałość opalenizny)
– nie nawilżaj ciała żadnym balsamem, kremem lub olejkiem
– nie wykonuj makijażu, jeśli masz w planach opalanie twarzy
– załóż wygodne, luźne i najlepiej czarne ubrania.

Jak dbać o opaleniznę?

– bezpośrednio po zabiegu postępuj zgodnie z zaleceniami kosmetyczki
– zamień długie kąpiele na krótkie, letnie prysznice
– zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry
– gdy będziesz chciała pozbyć się resztek opalenizny, wykonaj peeling całego ciała.

Po więcej informacji lub w celu umówienia wizyty zapraszamy do Easy Tan 🙂

Do zobaczenia w salonie!