Warning: Creating default object from empty value in /home/users/easywaxing-strony/public_html/opalanie-natryskowe/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Opalanie natryskowe a solarium – dlaczego opalanie natryskowe może być zdrowsza alternatywą dla solarium | Opalanie Natryskowe Warszawa i Wrocław Easy Tan Centrum

Opalona skóra, pozbawiona słonecznych oparzeń, przebarwień i zmarszczek… brzmi jak piękny sen? Niekoniecznie. To jest realne osiągnięcie, co więcej dość proste w realizacji.

Rodzaje promieniowania UV

Zacznijmy od podstaw. Promieniowanie UV dzieli się na trzy typy UVA, UVB i UVC. Dla zdrowia naszej skóry największe znaczenie ma promieniowanie UVA. Jego natężenie jest niezależne od pory dnia i roku, a promienie przenikają przez chmury, szkło i naskórek człowieka. Rozsądna dawka promieniowania UV nie powinna być niebezpieczna dla skóry. Niemniej jednak jeżeli chcemy uzyskać ciemną opaleniznę, to właśnie duża ilość promieni UVA dociera do głębokich warstw skóry, a następnie wywołuje w nich nieodwracalne zmiany. Warto zaznaczyć, że UVA emitowane jest również przez lampy w solariach. Co istotne, liczne badania wskazują, że promieniowanie UVA stanowi jedną z głównych przyczyn rozwoju czerniaka skóry. Czy teraz wiedząc, że jesteśmy niejako skazani przez naturę do funkcjonowania w nieustannym promieniowaniu UVA, wciąż pozostaje ochota na dodatkową jego dawkę w postaci wizyty w solarium? Chcemy wierzyć, że nie.

Rozwiązanie – zamiast solarium opalanie natryskowe

Jednak, nie sposób zaprzeczyć, że skóra opalona postrzegana jest przez znaczną część społeczeństwa jako bardziej atrakcyjna. I tu naprzeciw rozterce wychodzi opalanie natryskowe! Jest to po pierwsze rozwiązanie natychmiastowe, a bądźmy szczerzy, komu w dzisiejszym świecie nie zależy na czasie? Po drugie, zabieg ten daje możliwość wyboru konkretnego koloru opalenizny, co bywa zbawienne, zwłaszcza w przypadku karnacji bardzo jasnych. Na koniec kwestia absolutnie najważniejsza, a mianowicie zdrowie skóry! Podczas opalania natryskowego w żadnym stopniu nie pogarszamy kondycji naszej skóry, gdyż za piękny kolor odpowiedzialny jest barwnik, który nie wnika w głębokie jej warstwy. DHA to rodzaj cukru, który reaguje tylko i włącznie z martwym naskórkiem który w okresie około 2 tygodni ulega złuszczeniu. To właśnie dlatego jest to zabieg szybki, efektowny i bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży!

Odwiedź Easy Tan

Odwiedź nasz salon Easy Tan i który oferuje opalanie natryskowe w Warszawie i Wrocławiu, nawet w środku zimy 🙂

Zapraszamy na stronę głównej – www.opalanie-natryskowe.com znajduje się więcej informacji, porady eksperta oraz dane do kontaktu.