Dzień ślubu jest bezapelacyjnie dniem wyjątkowym. Przygotowań nie ma końca, a każdy chce możliwie najbardziej zbliżyć się do swojego wizualnego ideału. W ferworze ekscytacji i dopinania wszystkiego na ostatni guzik, nie można zapomnieć o sobie. To przecież na młodej parze spocznie tego dnia cała uwaga gości.

Jak uzyskać idealny brąz przed ślubem i weselem?

Skóra muśnięta słońcem skomplementuje każdą suknię i każdy garnitur, jednak nie wszyscy są szczęśliwcami mającymi możliwość zbudowania pięknej opalenizny w sposób naturalny. Budowanie jej na solarium, jest czasochłonne, gdyż proces ten może trwać nawet do 21 dni, a co najistotniejsze regularne korzystanie z solarium może nieść za sobą przykre konsekwencje zdrowotne. Jednak, nie wszystko stracone. Dobre wieść nadchodzą i zwą się, opalaniem natryskowym! Jest to sposób na uzyskanie swojego wymarzonego odcienia opalenizny w zaledwie 30 minut. W salonie Easy Tan zabieg ten wykonywany jest przy użyciu naturalnych produktów do opalania znanej marki FakeBake. Jest on w pełni bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży. Opalenizna uzyskana tą metodą utrzymuje się nawet do 2 tygodni, co może oznaczać piękną skórę nawet podczas podróży poślubnej. Czego chcieć więcej?

Przetestuj opalanie natryskowe miesiąc przed weselem

Warto zaznaczyć, że zaleca się wykonanie opalania testowego na około miesiąc przed wielkim dniem, w celu dobrania najlepszego odcienia i przetestowania trwałości produktu na skórze, gdyż każda przyjmuje go nieco inaczej. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu skóry przed zabiegiem, co wpływa na trwałość opalenizny. Idealna skóra do opalania natryskowego to skóra po peelingu, wykonanym dzień przed wizytą, bez śladu balsamów, kremów, dezodorantów, perfum, w sytuacji gdy opalana jest twarz, makijaż również jest zbędny. Na finalny zabieg opalania warto umówić się na 3-4 dni przed uroczystością.
Później pozostaje już tylko niezmierzona radość i komplementy od bliskich 😉

Zapraszamy do Easy Tan

Odwiedź nasz salon Easy Tan i zniewalaj NATURALNYM pięknem w dniu swojego ślubu 🙂