Czy czujesz już szaleństwo sylwestrowej nocy stąpające tuż za plecami? My tak! Ale zanim cekiny, brokat i cały ten blichtr, może warto zatroszczyć się o nieskazitelną, muśniętą opalenizną skórę? Skórę, która nawet najbardziej klasyczną stylizację wzniesie do poziomu oszałamiającej. Mamy swoje sposoby i wiemy, jak osiągnąć taki efekt w 30 minut… a nawet 25 (my serio, serio się na tym znamy).

Opalanie natryskowe – ekspresowy sposób na piękną skórę!

Wiemy, że 31-go grudnia Wasze grafiki bywają napięte (Nasze też). Dlatego opalanie natryskowe w Warszawie i Wrocławiu jest tak genialnym rozwiązaniem. Nikt tego dnia nie ma czasu ani tym bardziej ochoty na równomierne rozprowadzanie samoopalacza w zaciszu domowym. Nie wspominając już o ewentualnych poprawkach w przypadku pojawienia się zacieków lub plam, które przy tym rodzaju opalania wcale nie bywają rzadkością. Z opalaniem natryskowym o takich perypetiach możesz zapomnieć raz na zawsze!

Opalanie natryskowe – na czym polega?

Sprawa jest bajecznie prosta i wygodna. Przychodzisz do Nas, my robimy to co potrafimy najlepiej, czyli opalamy Cię, po kilku godzinach wskakujesz pod prysznic, a potem już tylko zakładasz kreacje i biegniesz prosto w ramiona sylwestrowego szaleństwa! Czy nie brzmi to obiecująco? Naszym zdaniem brzmi to jak propozycja nie do odrzucenia!

Opalanie natryskowe – o czym warto pamiętać?

O trwałości opalenizny decyduje w dużym stopniu to jak przygotowana jest skóra przed wykonaniem zabiegu. Tak więc, już spieszymy z krótkim how-to.

1. Wieczorem poprzedzającym dzień opalania natryskowego wykonujemy peeling całego ciała. Co istotne, peeling nie może być na bazie olejków, które pozostawiają na skórze tłusty film. Szorstka gąbka wykona to zadanie bardzo dobrze!
2. Tuż przed zabiegiem nie nawilżamy niczym skóry ciała. Przychodzimy z czystą i sucha skórą.
3. Nie aplikujemy również przed samym zabiegiem ani dezodorantu, ani makijażu, jeśli w planach mamy opalanie twarzy.

Nic więcej, o resztę zadbamy my!

To jednak nie koniec Naszych możliwości…

Przed zabiegiem opalania natryskowego możesz u Nas zadbać o wystrzałowy lub klasycznie szykowny manicure oraz pedicure, które będą prawdziwą kropką nad i dla Twojej kreacji
podczas tej jednej, jedynej nocy. Prosimy jedynie o zapamiętanie jednej zasady. Opalanie natryskowe zawsze wykonujemy jako ostatni zabieg. Zapewni to znacznie większy komfort zarówno Wam jak i Nam. Wejdź na naszą stronę lub skontaktuj się z Nami telefonicznie w celu zarezerwowania wizyty!

Do zobaczenia
Salon Easy Tan